aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kullanım Koşulları

Şartların Kabul Edilmesi

Banvit'in size sunduğu hizmetler, aşağıdaki Kullanım Şartları'na tabidir. Banvit, bu Kullanım Şartları'nı tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda güncelleme hakkına sahiptir. Bu Kullanım Şartları'nın en güncel haline, internet sitemizin en altında yer alan "Kullanım Şartları" bağlantısını tıklayarak erişebilirsiniz.

Bu Web Sitesinde Bulunan İçeriklere ve Hizmetlere İlişkin Bildirimler

Hiçbir durumda Banvit ve/veya ilgili tedarikçileri, işbu internet sitesi üzerinden sağlanan bilgilerin ve hizmetlerin tedariğinden veya sunulamamasından kaynaklanan veya bunlarla ilgili olan kullanım, veri ve kar kaybından, ister bir sözleşme çerçevesinde ister bir ihmalden veya bir başka haksız fiilden kaynaklanan herhangi bir özel, dolaylı veya arızi hasardan veya başka herhangi bir hasardan sorumlu olmayacaktır.

Üye Hesabı, Şifresi ve Güvenliği

Eğer Hizmetler'den herhangi biri için bir hesap açılması gerekiyorsa bu kayıt sürecini bize ilgili kayıt formunda belirtildiği şekilde en güncel, eksiksiz ve doğru bilgileri sunarak tamamlamalısınız. Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumaktan tamamen sorumlusunuz. Ayrıca, hesabınız çerçevesinde gerçekleşen her tür faaliyetten de sorumlusunuz. Hesabınızın herhangi bir şekilde yetkisiz kullanılması halinde veya herhangi bir güvenlik ihlali durumunda Banvit'i en kısa zamanda bilgilendirmeyi de kabul etmektesiniz. Banvit, şifrenizi veya hesabınızı, bilginiz dahilinde olsun ya da olmasın, bir başkasının kullanmasından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır. Ancak, hesabınızı veya şifrenizi bir başkasının kullanması nedeniyle Banvit'in veya bir başkasının maruz kalabileceği zararlardan siz sorumlu olacaksınız. Herhangi bir zamanda bir başkasının hesabını o hesabın sahibinin izni olmadan kullanamazsınız.

Üçüncü Şahıs Sitelerine Bağlantılar

Bu alandaki bağlantılara tıklarsanız, Banvit'in sitesini terk etmiş olacaksınız. Bağlantı verilen siteler, Banvit'in kontrolü altında olmadığı gibi, 5651 sayılı kanun uyarınca Banvit'e bağlantı verilen herhangi bir sitenin bağlantı verilmiş sitelerin içeriklerinden veya bu sitelerdeki her tür değişiklik veya güncellemelerinden de sorumlu olmayacaktır. Banvit, bağlantı verilmiş herhangi bir siteden alınmış herhangi bir web yayınından veya başka herhangi bir ileti şeklinden de sorumlu değildir. Banvit, bu bağlantıları sadece size kolaylık olması amacıyla vermektedir ve bu tür herhangi bir bağlantının bu sitede yer alması, Banvit'in bu siteden sorumlu olacağı anlamına gelmemektedir.

Telif Hakkı ve Ticari Markalar

Bu internet sitesinin ve içeriğinin tüm hakları Banvit A.Ş.’ye aittir. Banvit, Banvit A.Ş’nin tescilli markasıdır. Banvit ürünlerini ve hizmetlerini tanımlayan diğer isimler, logo, simge ve işaretler Banvit firmasının ticari markalarıdır ve Banvit’in önceden yazılı izni alınmadan kullanılamaz. Belirtilen diğer ürün ve firma isimleri ilgili kuruluşların ticari markaları veya ticari adlarıdır. Burada açıkça belirtilmemiş tüm haklar, saklı tutulmaktadır.
Kullanıcı website dahilinde bulunan bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile tasarımları, kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Site ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

Site Kullanımı

Şirket, size siteyi aşağıdaki şekilde kullanma izni vermektedir:
Sitede yer alan insan ve yer görüntüleri dışında, İçeriği ancak ticari olmayan şahsi kullanım için ve aynı zamanda İçerikteki tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini saklamanız şartıyla indirebilirsiniz; fakat; Sitede “yer alan insan veya yer görüntülerini şirketin yazılı izni olmaksızın kullanamazsınız;
İçerikleri, şirketin yazılı izni olmadan dağıtamaz, değiştiremez, kopyalayamaz (yukarıda belirtilenler dışında), iletemez, gösteremez, yeniden kullanamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, lisanslayamaz, bunlardan türetilmiş eserler yaratamaz, transfer edemez, satamaz veya diğer şekillerde kullanamazsınız.