Banvit Etkinlikler
İSG haftasını kutladık…
 

Tüketicilerimize sağlıklı ve güvenilir lezzetler ulaştırmanın yolu, öncelikle üretim tesislerimizdeki iş sağlığı ve güvenliğinden geçiyor. Bu bilinçle, Banvit olarak birincil hedeflerimizden biri de üretim tesislerimizdeki İş Sağlığı ve Güvenli’ğinin (İSG) sağlanması, bu konudaki bilinç düzeyinin artırılması ve gerekli kuralların en üst seviyede uygulanmasını desteklemektir. devamı »

Sektör 1.’si olan Banvit’e TİM’den Ödül
 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 16 senedir yapılan ve 26 sektörün tamamını kapsayan “2017 Yılı Sektörlerine Göre Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı Firması” araştırmasının sonuçları açıklandı. Kanatlı eti üreticileri arasında birinci sırada yer alan Banvit, ilk 1000 ihracatçı firma sıralamasında da 144. sıraya yükseldi. devamı »

Banvit, Gıda Kategorisi’nde Yılın En İtibarlı Markası Oldu
 

Marketing Türkiye’nin Akademetre işbirliğiyle gerçekleştirdiği “The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”, Raffles İstanbul Zorlu Center’da... devamı »

Çocukların düşleri basketbolla buluştu
 

Banvit’in 11 yıldır desteklediği “Kızlar Banvit’le Okula” burs programı kapsamında hazırlanan 2018 takviminde, projeden burs... devamı »

Banvit ürünlerinin izlenebilirliği mümkün mü?
 

Mümkündür. Pilicin hangi çiftlikte, hangi tesiste ne zaman üretildiği, sağlık raporları, sevkiyat bilgileri, hangi depodan... devamı »

Sektörünün En Beğenilen Şirketi Banvit!
 

26 Nisan Çarşamba akşamı Conrad İstanbul’da düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri ödül töreninde Banvit, “Paketlenmiş... devamı »

Piliçler İslami usullere uygun olarak mı kesiliyor?
 

Tüm ürünlerimiz, ülkemizin bu konudaki hassasiyeti göz önünde bulundurularak, İslami usullere göre tek tek kesilir... devamı »

Kümeslerde kuş gribine karşı hangi önlemler alınıyor?
 

Kümeslerde kuş gribine karşı yasalar ve AB standartları çerçevesinde çok sayıda biyogüvenlik önlemi alınır. Çiftliklere... devamı »